Tipy

Rady, doporučení, návody, recepty a motivační šťouchy pro vás pravidelně sepisujeme do článků, natáčíme do videí a kompilujeme do e-booků. Odborná fakta servírujeme srozumitelně, stručně, jasně, tak abyste je mohli hned a pokud možno natrvalo uplatnit prakticky ve svém každodenním životě.

VÍCE

Workshopy

Programy workshopů ladíme podle vašich přání a předsevzetí, tužeb něco změnit ve svém životním stylu. Vybíráme "hot" témata, o kterých se hovoří. Boříme mýty, odhalujeme klamavou reklamu. Konkrétně si vše potřebné vyzkoušíte, naplánujete, prožijete v přátelské atmosféře malé skupiny.

VÍCE

Konzultace

Rádi se s vámi uvidíme nebo uslyšíme osobně v rámci konzultací po telefonu, skype nebo mailem. Pomůžeme vám se sestavením optimálního jídelníčku, výběrem pohybové aktivity, posílením motivace na míru vašemu životnímu rytmu. Stačí nám napsat nebo zavolat.

VÍCE

e-booky

Čekají na vás vymazlené e-booky ke stažení zdarma či za symbolický peníz. Každá kniha se věnuje některému z velkých témat zdravého životního stylu – FIT jídelníčku včetně receptů a postupu přípravy, pohybu i motivaci, hubnutí, prevenci nemocí, cvičení na bolavá záda, pevné břicho a šmrncovní pozadí.

VÍCE


To co hlásáme, sami děláme!Kdo jsme?

Snažíme se efektivně skloubit pracovní a rodinný život, svoje koníčky a povinnosti, sezení u počítače a aktivní pohyb tak, aby vše dlouhodobě fungovalo k našemu pocitu spokojenosti a vyváženosti. Vzhledem k našemu medicínskému vzdělání, poskytujeme v našich programech lékařský pohled s lidskou tváří - pochopitelně, stručně, jasně. Stále se vzděláváme, vyhledáváme aktuální doporučené postupy, ověřujeme veškeré informace ve vědecké literatuře, spolupracujeme s odborníky našeho Advisory Boardu, specialisty v oblasti medicíny, fyzioterapie, psychologie a kuchařského umění.

Co děláme?

Pořádáme interaktivní zážitkové workshopy pro ženy v produktivním věku, přednášky na téma stravování, pohyb a psychika při hubnutí a zdravém životním stylu, natáčíme instruktivní videa, píšeme články pro nejširší veřejnost, poskytujeme individuální konzultace. Víme, že čas je k nezaplacení, proto jím při našich akcích rozhodně neplýtváme. Objasňujeme otázky klientů, poskytujeme praktické tipy pro život, motivačními technikami pomáháme posílit pevnou vůli.

Proč to děláme?

Žena v produktivním věku má nejméně času sama na sebe, na svoje zdraví, psychickou pohodu. Často se ani nestihneme zastavit v kolotoči mnoha rolí, které v životě zastáváme. Problém nastává, až když se to podepíše na našem zdraví. Pojďme tomu předejít, dopřejme si odpočinek, aktivní pohyb a zdravé jídlo. I malými změnami v životním stylu lze výrazně snížit zdravotní rizika, nabrat energii a cítit se celkově lépe. Má smysl se snažit!

Spolupracujeme

Řekli o nás