Aby vás stres nestresoval, Allianz, Hradec Králové, 16.2.2018

"Zajímavý seminář, příjemná prezentace, super strávený den". "Příjemná atmosféra, dobrá témata, kvalitní přednášející.""Příjemné prostředí, atmosféra, velmi zajímavé, přínosné." "Pro mne byl obohacující ve více směrech. Našla jsem další témata, která chci poznat." "Děkuji za ucelené informace. Pojmenování, co je prospěšné a co ne v rámci stresu."

Less stress aneb jak na stres, Praha, 23.1.2018

Po delší době jsme uskutečnili otevřený seminář pro veřejnost:

"Velmi přínosný a vyčerpávající." "Velmi fundované, praktický výklad, velmi podnětné.", "Krásně srozumitelné - obsahově i formálně.", "Skvěle vysvětleno, co asi všichni tušíme, ale neumíme to popsat."

Aby Vás stres nestresoval, Česká zbrojovka, 14.-15.12.2017

Co řekli o výjezdním worskhopu na téma STRES báječní účastníci z České zbrojovky: "Výborně připravené a prezentované téma s praktickou a teoretickou částí." "Výborné pro uvědomění příčin, příznaků a dopadů stresu a jak na něj." "Výborné shrnutí doporučení k životnímu stylu-k prevenci stresu, pohledu na život a sama na sebe a propojení do medicínských oborů. " "Super propojení teorie a praxe, poutavě prezentující lektor. "

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 14.12.2017

"Nejlepší seminář, který zatím rozhlas uspořádal. Nejen obsahem, ale i prezentací. "
"Moc příjemný, uvolňující seminář. Doufám, že ho aplikuji. "
"Užitečné rady a tipy, jak zklidnit sebe sama, návod, jak lépe odpočívat. "
"Příjemný, zábavný, praktický. "

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, 6.12.2017

"Spousta zajímavostí. Uvědomil jsem si souvislosti. ", "Fajn inspirace, doplním si pár věcí ve svém uvažování a životním postupu. Moc díky.", "Přínosné pro každodenní práci, pro každodenní činnost. ", "Profesionální lektor, praktické rady, prima cvičení na židli. "Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 30.11.2017

Další díl "anistresových"workshopů pro český rozhlas:

"Skvělé. Jsme moc ráda, že jsem se tohoto semináře zúčastnila. Doufám, že si toho budu v praxi pamatovat, co nejvíce." "Na začátku jsem měl stres z toho, že na ten seminář musím jít, teď jsem rád. Uvolnil jsem se a něco naučil."

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 24.11.2017

"Přínosný, užitečný, obohacující.
"Dobré podněty k zamyšlení a tipy, jak řešit hlavně akutní stres. Rychlé a jednoduché cvičení do kanceláře.
"Určitě mnoho přínosných rad, jak se stresem bojovat. Velice dobré byly praktické ukázky a cvičení."

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 21.11.2017

Dopady stresu na náš organismus - Stres a klinické komplikace -Jak na akutní stres. To byla hlavní témata dalšího praktického semináře pro Český rozhlas.

"Výstižný, odborný, přínosný, srozumitelný." "Užitečný, praktický, uvědomila jsem si, že spoustu rad podvědomě používám. "

Ergonomie, Novo Nordisk, Praha 9.11.2017

"Super tipy, které lze využít v pracovním i osobním životě." "Seminář byl velmi přínosný a doufám, že získané poznatky využiji." "Velice důležité pro běžný pracovní život." "Seminář mě nabudil k pohybu. Uvědomila jsem si, že je pohyb důležitý." Ergonomický seminář v Novo Nodrisk zahrál báječně účastníkům do noty.

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, Pardubice 3.11.2017

Jak identifikovat hrozící syndrom vyhoření, jak se mu bránit? První pomoc, když už je to tady. Jak jsem na tom konrkétně já, hrozí mi  syndrom vyhoření? Co jsou mi životní energii dodává, co mi jí odčerpává?  V které oblasti mám šanci na úspěšné řešení stresu?... i na to jsme si v příjemné atmosféře odpověděli společně s účastníky pardubického workshopu o stresu.

Zdravoklání, Vera, 23.10.207

"Zdraví si přejeme, ale nikdy si ho vlastně nemůžeme dát...musíme si o něj pečovat sami" Tahle krásná myšlenka, vedla k uspořádání workshopu aktivního životního stylu ve firmě Vera.
"Konečně se v kanceláři odhodlám protahovat"...no může být lepší zpětná vazba na workshop aktivního životního stylu?

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, Praha 10.10.2017

Nemohl být příznačnější den na praktický workshop na téma prevence stresu než Světový den duševního zdraví. Nemohli být více stresem ohroženější účastnící, než pracovníci v oddělení stížností klientů:"Velice přínosný seminář. Rozhodně využiji v soukromém i pracovním životě. Naučila jsem se nové techniky, jak zvládat složité situace. "

9. odborná konference pro zdravotní sestry

Proč zaznělo téma dětské obezity na 9. odborné konferenci pro sestřičky? Aktuální data nám bohužel potvrzují, že dětská obezita je v České republice aktuální téma. V současné době trpí nadváhou každé 4. české dítě, obezitou každé 7. a monstrózní obezitou 4 ze sta českých dětí.

Aby Vás stres nestresoval, ZŠ Angel, 30.8.2017

Se stresem se utkáváme každý den, ale přeci jenom, některá povolání jsou na tom mnohem hůře. Kdo jiný než UČITELÉ by si měli předposlední srpnový den vyzkoušet nějaké fígle, jak se se stresem utkat, jak mu předcházet, jak poznat, kdy už je překorčena "zdravá míra" stresu, jak zrelaxovat, jak si dobít baterky.

Aby nás stres nestresoval, výjezdní workshop pro ředitele škol Královehradeckého kraje

Výjezdní workshop pro ředitele školských zařízení, na kterém účastníci zjistili, co se v našem těle při stresu odehrává, kdy je stres ještě fyziologický, kdy už nám škodí. Vyzkoušeli mnoho protistresových technik s využitím v práci i doma. Dozvěděli se, jak psychiku ovlivňuje strava a pohyb. Zacvičili si různé druhy uvolňovacích cvičení včetně jogy a cvičení s Therabandy a overbaly. 

Aby Vás stres nestresoval, Skanska, Praha, 10.5.2017

„Stresu se nevyhneme, ale můžeme se s ním naučit pracovat a mírnit jeho dopady.“
Workshop, na kterém účastníci pochopili, proč je stres do určité míry fyziologický, kdy nám však začíná škodit. Vyzkoušeli si protistresové techniky k mírnění akutního i chronického stresu, naučili se, jak předcházet syndromu vyhoření. Hlavní důraz byl dáván na prevenci negativních dopadů stresu.

Work-life balance, Antalis - Praha, Úžice, Hranice na Moravě, Holešov 28.4.2017

Workshop, který inspiroval jak žít aktivně, předcházet dopadům sedavého zaměstnání, únavě, bolestem zad, zvýšené míře stresu, jak dobít motivaci z vlastních zdrojů, jak se bránit syndromu vyhoření. Cílem bylo zasadit doporučení, cvičení a praktické techniky do kontextu životního rytmu každého jednotlivého účastníka. 

Ekonomické dopady obezity na společnost a zdravotnický systém - Advance 23.3. 2017

Obezita, preventabilní onemocnění jehož výskyt stále stoupá, s ním i přidružené nemoci jako je diabetes mellitus, srdečně-cévní či onkologická onemocnění, nemoci pohybového aparátu ale i celkově snížená kvalita života, sociální diskriminace a mnoho dalších . Jaké náklady s sebou tato epidemie nese jsem si povídala s manažery ve zdravotnictví, řídícími pracovníky v nemocnicích, pojišťovnách.

Jídelníček pro aktivní ženu - Sephora 8.3. 2017

Interaktivní přednáška s ochutnávkami netradičních pamlsků při příležitosti MDŽ (přestože i pár mužů se zúčastnilo). Účastníci tipovali složení v ochutnávkách, odhadovali hmotnost zeleniny, hádali obsah cukru v oblíbených nápojích a zamýšleli se nad tím, jak si co nejlépe poskládat jídelníček při svém vlastním životním programu.

Aby záda nebolela, Cushman and Wakefield, Praha, 7.3.2017

2hodinový workshop, při kterém si účastníci upevnili pravidla správného sezení u počítače, optimální nastavení pracovního prostředí, naučili se řadu kompenzačních cviků. Zjistili, jak předcházet bolestem zad, syndromu karpálního tunelu. Obdrželi tipy, jak zvýšit pohybovou aktivitu v průběhu pracovního dne i ve volném čase, zjistili kolik pohybu je třeba, aby z něj měli zdravotní přínos.

Aby vás stres nestresoval, Innogy, Praha, 10.1.2017

Celodenní workshop na téma Stres. Z workshopu si odnesete konkrétní tipy a techniky, jak se stresu předem bránit či jak ze stresových situací nalézt cestu. Zjistíte, zda nejste již v  ohrožení syndromu vyhoření a co pak s tím?   Pochopíte, jak naše tělo na stres reaguje, proč je stres tak významným rizikem civilizačních chorob? Vyzkoušíte si relaxační i energetizující cvičení.

Emoce, stres a psychosomatika - RC Parníček, Lysá nad Labem 21.11. 2016

Seminář o emocích, stresu, psychosomatice a lidském zdraví v MC Parníček - Lysá nad Labem. Kromě diskuse o širších vlivech a faktorech, ovlivňující zdraví a úzdravu z nemoci, moci emocí i stresu jsme si zacvičili několik bioenergetických cvičení pro zklidnění a energetizaci celého člověka. Velmi milá akce v komorním duchu, se sdílením názorů a postojů.

Den pro FIT, ZŠ Komenského, Trutnov, 18.11.2016

Interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků, procházející všemi tématy aktivního životního stylu Den pro FIT, tentokráte sestavený pro učitele základní školy.  
Jaká jsou moje rizika plynoucí ze životního stylu, jak mohu mírnit stres, jak navýšit pohybovou aktivitu, jak rozhýbat žáky, co se školní jídelnou, jak začlenit více pohybové aktivity...to byla témata Den pro Fit pro učitele ZŠ Komenského. 


7 kroků ke zdraví, Innogy, Praha, 7.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop na téma životní styl s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

7 kroků ke zdraví, Innogy, Brno, 4.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

7 kroků ke zdraví, Innogy, Ostrava 3.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

Emoce a jejich vliv na vznik somatických onemocnění (Innogy, Ostrava 13.10. 2016)

Emocemi nabitý seminář, kde se teorie snoubila s praxí. Rozebrali jsme odlišnosti i společné atributy pohledů klasické medicíny a psychosomatiky. Účastníci si vyzkoušeli několik technik práce s emocemi včetně bioenergetických cvičení a relaxace na základě autogenního treninku.

Chystá se na vás cukrovka? Brose, Kopřivnice 17.10.2016

V úvodu jsme účastníkům určili riziko změřením hladiny glykemie a zhodnocením rizikových faktorů. Na workshopu jsme probrali, co  v prevenci tohoto vzrůstajícího onemocnění má smysl udělat. Vyvrátili jsme mýty o stravování, vysvětlili, že mnohdy malá změna životního stylu, která nám přinese významný zdravotní benefit. 

International Health Summit 2016 - 20.9. 2016

Mezinárodní konference zaměřená na management preventabilních onemocnění. Mezi zástupci pojišťoven, poskytovatelů, odborníků na zdravotnictví z celého světa prezetoval Pro Fit Institut svoje zkušenosti a úspěchy s edukačními programy pro zaměstnance firem.

Strava jako prevence civilizačních onemocnění - cyklus seminářů pro praktické lékaře, jaro 2016

Režimová opatření jsou mnohem méně náročná, méně bolí a současně i mnohem levnější než následná léčba civilizačních onemocnění. V ordinaci praktického lékaře se setkáváme s dotazy "co mám tedy jíst, abych byl zdravý" téměř každý den. Na semináři mají možnost praktikové diskutovat aktuální témata a shrnout si obecně platná doporučení ohledně racionálního stravování.

Srdeční záležitost, Kopřivnice, 24.5.2016

3 hodinový seminář se zabýval tématem nejčastějšího onemocnění v České republice – srdečně cévními chorobami. Srozumitelně jsme vysvětlili zásadní důvody onemocnění srdce a cév, tak aby si účastníci uvědomili, jaké jsou jejich konkrétní individuální možnosti onemocněním srdečně-cévního aparátu předcházet a především JAK PRAKTICKY, v rámci všedního pracovního dne NA TO?

Být FIT je cool, Praha, 20.5.2016

Workshop "FIT je cool" v rámci projektových týdnů pro studenty Českoslovanské akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše v Praze. Bylo to cool a taky hustý!

Teambuilding pojišťovny České spořitelny, Kraskov, 19.5.2016

Fit realita v pracovním životě. "I malá změna může mít velký efekt!" Hlavní zásady aktivního životního stylu jakou součást firemního teambuldingu. 

Den pro FIT - RWE, Plzeň, 18.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce.Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

Den pro FIT - RWE, Brno, 13.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Hradec Králové, 12.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha 9.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Manažerské minimum pro zachování duševního a fyzického zdraví aneb pro FIT manažera

Výjezdní vzdělávací program zaměřený na prevenci zdravotních problémů způsobených výkonem náročné funkce. 1. Psychika a motivace - Jak se motivovat a nabytou motivaci dlouhodobě udržet? Proč 85% osob nevytrvá v pravidelném cvičení, racionálně poskládaném jídelníčku? 2. Rizikové faktory, které rozhodují o naší zdravotní prognóze - Jak se jim vyhnout, jak je mírnit, pokud je máme? Které rizikové faktory jsou pro mě aktuální? 3. Optimální pohyb - kolik, co a jak? Co mi pohybová aktivita přináší? Proč je pohyb zásadní? Jaká pohybová aktivita je pro mě vhodná? Jak včlenit dostatečné množství pohybové aktivity do svého života? Jak souvisí pohybová aktivita a civilizační onemocnění? Pohybová aktivita a redukce hmotnosti. Jak předcházet bolestem zad? Ergonomie pracovního místa. Nácvik kompenzačních cviků, proveditelných přímo na pracovním místě. 4. Jídlo - Rytmus a skladba jídelníčku. Jak složení jídelníčku ovlivňuje můj pracovní výkon? Jak souvisí racionální jídelníček a prevence civilizačních onemocnění? Jak poskládat jídelníček v rámci nabitého pracovního dne? Složení jídelníčku a redukce hmotnosti. 5. Individuální plánování - nejlepší způsob jak předejít selhání. Jaký je první krok? Jak moc chci a jak moc si na to věřím? Kdy to udělám a jak konkrétně budu postupovat? 6. Time management aktivního životního stylu - Jak si najít prostor na fyzickou aktivitu v průběhu pracovního dne, při výjezdním meetingu, služebních cestách i o víkendech a volnu? Kdy si vyčlenit čas na jídlo, abych jedl/a pravidelně? Jak efektivně skloubit výkon v práci a relaxaci? Jak mírnit akutní stres? Proč je tréma fyziologická, jak s ní pracovat? Nácvik jednoduchých relaxačních technik. Dress code manažera.

5 kroků k FIT realitě, Skanska 26.4.2016

3 hodinový, prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Zjistíte jaké jsou hlavní rizikové faktory civilizačních onemocnění, jakou máte konkrétní šanci je zmírnit, naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

Den pro FIT - RWE, Ostrava, 15.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava, 14.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Racionální strava - jak na ní?

2 hodinový praktický workshop, který srozumitelně vysvětlí zásady racionálního stravování ve spojitosti s pracovním výkonem, zdravotní prognózou. Vysvětlí zásady fyziologické redukce hmotnosti.
Cílem workshopu je na praktických příkladech vysvětlit, jak „vyhmátnout“ to zásadní z našeho stravování. Nabídnout ověřené tipy, které dokážou v největší míře ovlivnit náš pracovní výkon a naše zdraví.

Den pro FIT - RWE, Znojmo, 8.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno, 7.1.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno, 6.1.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den zdraví, Billa 24.11.2015

Workshop je vytvořen s maximálním důrazem na praktické využití. Účastnici odcházejí s jasným vědomím svých případných individuálních zdravotních rizik, osobním motivačním plánem prvního kroku, se zásobou praktických tipů, jak zařazovat pohyb jako běžnou součást pracovního dne. Účastníci se naučí orientovat ve výběru vhodných potravin dle svých potřeb a chutí, budou znát, kde hledat ověřené informace, jak se nenechat klamat reklamou.

Den pro FIT - RWE, Votice, 9.11.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Hodonín, 5.11.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Jak na aktivní životní styl, Klub koučinku, Vysoká škola ekonomická Praha, 21.10.2015

• Time management aktivního životního stylu.
• Mýty a pověry, „co zaručeně funguje“.
• Zásadní faktory, které rozhodují o naší zdravotní prognóze – já tady a ted´
• Jaká pohybová aktivita je pro mě vhodná? Kolik a kdy?
• Motivace jako hlavní motor.
• Kompenzace přetížených svalových skupin při sedavém zaměstnání.

Den pro FIT - RWE, Šumperk, 15.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Náchod, 15.10.2015

Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop, jehož součástí je sestavení konkrétního individuálního plánu změny, řada kompenzačních cvičení, praktických nácviků a zábavných edukačních prvků.
Náš nejoblíbenější koncept vůbec.

Den pro FIT - RWE, Cheb, 2.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Klatovy, 1.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Pohyb a well-being - International School of Prague, září 2015

3 hodinový workshop zaměřený na pohybovou aktivitu a vše co s ní souvisí. Osvětlí hlavní spojitosti mezi pohybovou aktivitou a naší zdravotní prognózou. Vysvětlí nejdůležitější ergonomické zásady. Poskytne návod k sestavení individuálního pohybového plánu ke zlepšení fyzické kondice nebo třeba k redukci hmotnosti.

Den pro FIT - RWE, Kladno, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Liberec, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Mladá Boleslav, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Fit for field - Unilever, Jihlava

Praktický workshop zaměřený na životní styl pracovníků v terénu. Praktické tipy, jak si sestavit jídelníček při nepravidelném pracovním rytmu, jak dostat do svého denního programu dostatek pohybové aktivity, jak kompenzovat dlouhé sezení za volantem, jak zvládat akutní stresové situace a ještě něco navíc...

5 kroků k FIT realitě - Antalis, Praha, Bratislava, Hranice na Moravě

Prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

Den pro FIT - Česká zbrojovka, Žítková

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Srdeční záležitost - Citibank, Praha I

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

Pro ženy v pohybu a s nadhledem, Krkonoše

Unikátní víkendový workshop pro ženy, které chtějí být fit i při každodenních všedních povinnostech, s minimem volného času.

Den pro FIT - RWE, Hradec Králové

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Ženy na vahách - Green Point, Praha

Pro ženy, které mají chuť něco změnit, přestože jim nezbývá moc času pro sebe. Celodenní workshop věnovaný rovnováze životního stylu v mnoha ženských rolích. Zaměříme se na optimální stravování, zdravý pohyb, kompenzační cvičení, zajímavé techniky posilování motivace a vůle.Všechny informace a techniky jsou na vysoké odborné úrovni, aktuální a mnohokrát prověřeny.

Den pro FIT - RWE, Dvůr Králové

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

A Bit of Pro Fit - Zentiva, Praha

2 hodinový seminář s úvodem do problematiky aktivního životního stylu v kanceláři.

Den pro FIT - RWE, Opava

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava I

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Pardubice

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Chomutov

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Jihlava

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Karlovy Vary

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ústí nad Labem

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Olomouc

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Kroměříž

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Plzeň

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha I

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

A Bit of Pro Fit - Sanofi, Praha

2 hodinový seminář s úvodem do problematiky aktivního životního stylu v kanceláři.

5 kroků k FIT realitě - Miele Gallery, Praha

Prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

Srdeční záležitost - Citibank, Praha II

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

Srdeční záležitost - Citibank, Brno

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

5 kroků k FIT realitě - Miele gallery, Praha

3 hodinový, prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.Řekli o nás